KONST / Litografier / Färglitografi 15108382
nr 1510 8382
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 19/75, daterad 1974. Färglitografi, bildmått: 38x39 cm, yttermått inklusive ram: 55x50 cm
Utrop:
400 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:17:57
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström